הסיפור של OBO

היי, אני אור בורקין המייסדת, הבעלים והמנכ״לית של המותג. בשנת 2018 אחרי יום לימודים בבינתחומי (שם למדתי באותה תקופה) נסעתי מהר מהר לקניון כדי לרכוש 3 זוגות משקפיים שהייתי חמה עליהם. לא אחד, לא שניים, שלושה זוגות בבת אחת. כשחזרתי הביתה מהקניון פתאום עברה בי המחשבה ״רגע.. למה שלא אעשה את זה בעצמי? למה שלא אשמח גם אנשים שאוהבים משקפיים כמו שאני יצאתי שמחה מהקניון? למה שלא אגרום למישהי/למישהו להרגיש הרבהההה יותר טוב עם החיצוניות שלהם ברגע שאתאים להם משקפיים שמחמיאים להם? יש לי את הרצון, יש לי את האהבה והתשוקה המטורפת למשקפיים, אני אוהבת אנשים, אני מאמינה שאדע גם למכור… אוקיי אני הולכת על זה.

הגעתי הביתה והתחלתי לקרוא על סוגי חומרים, על סוגי עדשות, על מותגי משקפיים שונים בעולם, ומעמוד לעמוד רק התחזקה בי ההבנה שזה הייעוד שלי. מאותו יום הדרך כבר הייתה ללא מעצורים. הלימודים כבר לא עניינו אותי, וכל דבר אחר שהוא לא משקפיים פתאום היה נראה לי פחות חשוב. החלטתי שהקו שהכי מתאים לי והכי אני בעולם הוא משקפיים צבעוניים, משוגעים, לא רגילים וכאלו שמשאירים חותם מיוחד עבור מי שמרכיב אותם. ברגע שהרגשתי שיש לי כבר את כל הכלים, שזה היה בערך שנה מהיום בו רכשתי את שלוש זוגות המשקפיים בקניון אחרי יום הלימודים.

פתחתי את OBO שהשם זהו שילוב של השם שלי ושם המשפחה שלי. Or BOrkin. את השם המציא בעלי שאז היה חבר שלי. ממכירה למכירה התאהבתי במותג שלי יותר ויותר, עברתי בין מכללות ואוניברסיטאות, בירידים שונים ובכל מקום שיכולתי להגיע אליו ולשמח עוד ועוד אנשים עם המשקפיים שבחרתי להם. ההרגשה המטורפת הזו שמגיעה אליי מישהי חסרת ביטחון לגבי החיצוניות שלה (אולי האף רחב, הפנים גדולות או קטנות מדי, הצבע של העור לא כמו שהיא חלמה….וכל מיני כאלה) ואני גורמת לה לצאת ממני כשהיא מרגישה מליון דולר במשקפיים שלי? ואוו איזו הרגשה מנצחת!! וממש התמכרתי להרגשה הזו של איך שאתן אוהבות לראות את עצמכן עם המשקפיים. את 100% מהמשקפיים אני בוחרת לבדי. אני הקניינית היחידה של עצמי וכל המשקפיים הם הטעם האישי שלי. בזמן האחרון התחלנו לייצר לאט לאט בOBO דגמים שהם פרי דמיוננו (לא יכולנו לעשות זאת מההתחלה בגלל הכמויות שלא היו מספיק גדולות לכדי ייצור) וכעת לאט לאט עוד דגם ועוד דגם נכנסים לייצור וזו הרגשה מדהימה.

אני מאושרת שיש לי את הזכות לשמח אתכם ולגרום לכם לאהוב את עצמכם עם המשקפיים של OBO, וכמובן שכלללל זה תוך הקפדה על איכות עדשות של 400uv כדי שיסננו את הקרינה מהשמש.

Follow me on Instagram and Facebook

oBo_logo_360x