שיטות משלוח:

*איסוף עצמי – לאחר שקיבלת מאיתנו אישור כי החבילה מוכנה עבורך, ניתן יהיה להגיע לאחד הסניפים לאיסוף. לתאום הגעה לסניף הקרוב לביתך בטלפון:548935035⁩0. ללא עלות

*שירות משלוח עד הבית –  ניתן להשתמש בשירות משלוח עד הבית המגיע לכל כתובת בארץ. הפריט ישלח עד 7 ימי עסקים לכתובת המבוקשת. עלות: 9.90 ש"ח

 מעקב משלוחים:

במידה ונרשמת לאתר או שבזמן הרכישה הזנת מספר טלפון נייד, לאחר ביצוע הקנייה ניתן לעקוב אחר סטטוס הזמנתך בכל רגע באמצעות לחיצה על הקישור .
לאחר הזנת מספר הטלפון הנייד יתקבל בהודעה קוד בן 4 ספרות אותו נדרש להזין ולאחר מכן תפתח טבלה עם נתוני ההזמנה והסטטוס.
כמובן ששירות הלקוחות שלנו ישמח לעמוד לרשותך ולסייע גם בנושא זה.

החלפות והחזרות:

**בהצגת קבלה מקורית

החלפות בחינם! כדי שתרגיש/י הכי בנוח להזמין מבלי למדוד את המשקפיים, אנו מספקים לך את האפשרות להחליף לדגם אחר אם לא אהבת עלייך את מה שהגיע. שירות זה ללא עלות מצדך מהסיבה שאנו רוצים שתרגישי הכי בטוחה וחופשיה להזמין ללא היסוס.

קנית משקפיים והם לא לטעמך לאחר שמדדת? כמובן שתוכל/י להחליפם בכל דגם אחר מהאתר ללא בעיה! פנה/י אלינו בwhatsapp שירות הלקוחות ואנחנו כבר נדריך אותך איך לעשות זאת…

במידה ותרצה/י להחליף משקפיים שרכשת באתר או באחד מהסניפים שלנו, תוכל/י להחזירן ללא מאמץ תוך 14 ימים ולקבל זיכוי לחנות או לאתר.

ניתן לקבל החזר כספי עם החזרת המוצר אלינו, בהנחה ודיברת איתנו תוך 48 שעות מרגע הרכישה באתר והודעת כי המוצר אינו לטעמך.

אנו מדגישים כי יש לוודא שהמשקפיים במצב תקין וחדש לצורך ביצוע ההחלפה\ההחזרה.

לביצוע החזרה עומדות לרשותך 3 אפשרויות:

  1. החזרה בהגעה לאחד הסניפים
  2. החזרה באמצעות דואר ישראל לכתובת בורוכוב 22 חדרה, מיקוד 38385356. נייד: 548935035⁩0.
  3. החזרה אמצעות שליח שיגיע עד לפתח ביתך לאסוף את המשלוח שתרצה\י להחזיר- בעלות של 40 ₪ דרך שירות הלקוחות שלנו.

בכל שלב ולכל שאלה ניתן לתקשר עם שירות הלקוחות שישמח לסייע בwhatsApp:
0548935035

הערות ותוספות

*החזר כספי יוחזר (בהנחה שדיברת איתנו עד 48 שעות ממועד הרכישה) תוך מקסימום 7 ימים ממועד החזרת הפריט (אם נקנה בסניפים- עד 48 שעות יוחזר התשלום בניכוי של 5% מהשווי המקורי של הפריטים שנרכשו), אך ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. הוא יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית, כלומר אם בוצעה העסקה במספר תשלומים- תחזור אלייך במספר תשלומים. אם בתשלום אחד- תחזור אלייך בתשלום אחד. אם במזומן- יחזור אלייך המזומן.

* ניתן להחזיר פריט בסייל או במבצע עד 7 ימי עסקים מיום רכישתו. בעבור פריטים שנקנו במבצע / הנחה / סייל  או שלא במחיר מלא – אין אפשרות לקבל זיכוי כספי אלא רק זיכוי לקניה.

* במידה ורכשת מספר זוגות משקפיים בסייל ותרצי להחזיר אחד מהם, תזוכי בסכום בו קנית את המשקפיים ולא במחיר המקורי לפני ההנחה.