משלוחים והחזרות

שיטות משלוח –
*איסוף עצמי – לאחר שקיבלת מאיתנו אישור כי החבילה מוכנה עבורך, ניתן לתאם הגעה בטלפון:548935035⁩0. ללא עלות
*שירות משלוח עד הבית –  ניתן להשתמש בשירות משלוח עד הבית המגיע לכל כתובת בארץ. הפריט ישלח עד 7 ימי עסקים לכתובת המבוקשת. עלות: 9.90 ש"ח
הערות נוספות
בתוספת תשלום, ניתן לקבל את המשלוח ספיישל בזמן קצר יותר של עד 3 ימי עסקים.
 
החלפות והחזרות:
**בהצגת קבלה מקורית
בקנייה באתר:
 החלפה – במידה ותרצי להחליף משקפיים שרכשת באתר, תוכלי להחזירן בלי בעיה תוך 14 ימים ולקבל זיכוי להחליפן)
 
החזרת פריט באמצעות שליח עד הבית הינה בעלות של 40 ש"ח עבור המשלוח המיוחד אלינו.
החזרה – ניתן לקבל החזר כספי עם החזרת המוצר אלינו, בהנחה ודיברת איתנו תוך 48 שעות מרגע הרכישה באתר והודעת כי המוצר אינו לטעמך
אנו מדגישים כי יש לוודא שהמשקפיים במצב תקין וחדש לצורך ביצוע ההחלפה\ההחזרה.
קנית משקף והוא לא לטעמך לאחר שמדדת? כמובן שתוכלי להחליפו בכל משקף אחר מהאתר ללא בעיה! התקשרי\סמסי אלינו ואנחנו כבר נדריך אותך איך לעשות זאת…

בקנייה במכירה פרונטלית:
החלפה – במידה וברצונך להחליף משקפיים שרכשת באחת ממכירותינו הפרונטליות, תוכלי או לשלוח אלינו חזרה עד 7 ימי עסקים, או להגיע אלינו בתיאום מראש דרך מספר הנייד שלנו- 052-4223609. בכל מצב, התקשרי אלינו להודיע.

החזרה – 
ניתן לקבל החזר כספי עם החזרת פריט שנרכש במכירה פרונטלית בתוך 48 שעות מרגע הרכישה. יש לוודא שלא נעשה כל שימוש במשקפיים שהוחזרו ושלא ניזוקו בדרך כלשהי.
ניתן לתאם הגעה דרך מספר הנייד המפורט במסמך זה.
 
בכל שלב ניתן לתקשר עם שירות הלקוחות שישמח לסייע בנייד\whatsApp:
052-4223609
משרדי החברה ממוקמים בחדרה ברחוב בורוכוב 22.
הערות ותוספות
* החזר כספי יוחזר (בהנחה שדיברת איתנו עד 48 שעות ממועד הרכישה) תוך מקסימום 7 ימים ממועד החזרת הפריט בניכוי של 5% מהשווי המקורי של הפריטים שנרכשו, אך ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. הוא יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית, כלומר אם בוצעה העסקה במספר תשלומים- תחזור אלייך במספר תשלומים. אם בתשלום אחד- תחזור אלייך בתשלום אחד. אם במזומן- יחזור אלייך המזומן.
* ניתן להחזיר פריט בסייל או במבצע עד 7 ימי עסקים מיום רכישתו. בעבור פריטים שנקנו במבצע / הנחה / סייל  או שלא במחיר מלא – אין אפשרות לקבל זיכוי כספי אלא רק קרדיט לקנייה באתר.
* במידה ורכשת מספר זוגות משקפיים בסייל ותרצי להחזיר אחד מהם, תזוכי בסכום בו קנית את המשקפיים ולא במחיר המקורי לפני ההנחה.
עגלת הקניות
כלי נגישות

Powered by - Wemake

Start typing to see products you are looking for.