עודכן: אוגוסט 2021

כללי

״OBO״ שואפת להבטיח כי שירותיה הינם נגישים לאנשים עם מוגבלות. ״OBO״ השקיעה כמות משמעותית של משאבים בכדי להבטיח שהאתר שלה יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, שוויון, נוחות עצמאות.

נגישות באתר OBO

הנגישות לאתר המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת  למנהלת לשפר את עמידתה בהנחיות הנגישות לתוכן באינטרנט (WCAG 2.1).

הפעלת תפריט הנגישות 

ניתן להפעיל את תפריט הנגישות על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת הדף. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, אנא המתינו רגע לתפריט הנגישות לטעון במלואו.הצהרת אחריות

״OBO״ ממשיכה במאמציה לשפר ללא הרף את נגישות האתר והשירותים שלו מתוך אמונה שמדובר בחובתנו המוסרית הקולקטיבית לאפשר שימוש חלק, נגיש וללא הפרעה, גם עבור אלה מאיתנו עם מוגבלות. במאמץ מתמיד לשפר ולתקן בעיות נגישות באופן שוטף, אנו גם סורקים באופן קבוע באמצעות סורק הנגישות של UserWay כדי לזהות ולתקן כל מחסום נגישות אפשרי באתרנו. למרות מאמצינו להנגיש באופן מלא את כל העמודים והתכנים באתר המנהלת, ייתכן שתכנים מסוימים טרם הותאמו במלואם לתקני הנגישות המחמירים ביותר. זה עשוי להיות תוצאה של חסך טכנולוגי שלא מצא או זיהה את האלמנט המתאים
ביותר.

כאן בשבילך

אם אתם נתקלים בקשיים עם תוכן כלשהו באתר ״OBO״ ו שאתם זקוקים לסיוע בכל חלק מהאתר שלנו, אנא פנו אלינו במהלך שעות פעילות כמפורט ב״צור קשר״ באתר ונשמח לעזור.

אם ברצונכם לדווח על נושא הנגישות, יש לכם שאלות או זקוקים לסיוע, אנא צרו קשר עמנו קשר בדוא״ל: [email protected]